Účetní/Finanční manažer/ka
Spectrum Brands Czech spol. s r.o.
Česká Lípa, CZ
před 6 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Spectrum Brands Czech spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Česká Lípa
  • Přidáno : 30.10.2018
  • Odborní účetní finanční a investiční :

    Požadujeme :

  • VŠ / SŠ ekonomického či finančního zaměření
  • min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • kompletní znalost podvojného účetnictví a daňových zákonu
  • prezentační a komunikační schopnosti
  • MS Excel a SAP
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • znalost US GAAP výhodou
  • Náplň práce :

  • zodpovědnost za zpracování kompletní účetní agendy včetně daní pro dvě společnosti
  • Čechách a na Slovensku

  • kontrola a odsouhlasení rozvahových a výsledkových účtů
  • příprava a vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich pravidelný měsíční reporting mateřské
  • společnosti

  • řízení činnosti finančního úseku společnosti
  • optimalizace a efektivnost hospodaření firmy, cash flow
  • spolupráce s mateřskou společností při tvorbě plánu a jejich realizace
  • komunikace s interním i externím auditem
  • komunikace s veškerými institucemi
  • Lokalita : Česká Lípa

    Česká Lípa

    Svůj životopis v českém i anglickém jazyce zasílejte na e-mail :

    nikola.lonkova eu.spectrumbrands.com

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)