Skladník, Novobydžovsko
Dobrá práce.cz
Nový Bydžov (okres Hradec Králové), CZ
před 5 dny
source : Dobrá práce.cz
  • průkaz VZV
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve 2-3 směnném provozu
  • Benefity :

  • 5 týdnů dovolené
  • bonus 10 % z roční hrubé mzdy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz / cs / job-search?utm source email

    Pracovní náplň

    PŘIDEJTE SE K NÁM A POJĎTE PRACOVAT JAKO SKLADNÍK. AKTUÁLNĚ HLEDÁME DO SKLADU V NOVÉM BYDŽOVĚ ŠIKOVNÉ RUČIČKY. POKUD MÁTE IDEÁLNĚ PRAXI VE SKLADU A ZKUŠENOSTI S VZV, POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS. Plat : dohodou

    Město : Nový Bydžov