Seřizovač
Logaritma a.s.
Moravičany
před 14 dny

Pravidelná kontrola stavu na výrobních linkách. Preventivní prohlídky a odpovědnosti za funkčnost přiděleného zařízení. Seřizování a drobné úpravy na zařízeních a včasné odstranění závady.

Přestavba linky na potřebnou variantu podle plánu výroby. Požadujeme : SOU / SŠ vzdělání nejlépe v oboru. Praxe v oboru alespoň 2 roky.

Zkušenost se seřizováním výrobních linek. Čtení technické dokumentace. Znalost MS Office. Chuť se neustále vzdělávat a učit se nové věci.

Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu. Nabízíme : Nástup možný IHNED. Zajímavé finanční ohodnocení dle pracovních výsledků.

Půlroční odměny do výše 7.500 Kč. Příspěvek na závodní stravování. Měsíční odměna za přítomnost ve výši 500 Kč. Příjemné pracovní prostředí.

Jistotu zaměstnání v rostoucí české společnosti. Týden dovolené navíc. Volné víkendy. Nástupní hodinová mzda 114,70 Kč + 30 % prémií.

Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost