Technik/technička, opravář/ka servisního střediska
Foxconn
Kutná Hora
před 6 dny

Staňte se detektivem

roce 2014 bylo otevřeno servisní středisko, které se zabývá opravami a servisem převážně základních desek, tzv.motherboardů.

Toto středisko v Kutné Hoře se rozrůstá, práce přibývá a my hledáme další kolegy do našeho týmu

techniků- opravářů.

Nově jsme otevřeli tréninkové centrum, kde se Vám bude věnovat profesionál, který Vám pomůže v začátcích.

Více o tréninkovém centru se můžete dočíst v tomto odkazu :

Jaká je náplň práce Technika / čky, opraváře / ky?

  • Nabízíme zajímavou práci, kde se stanete detektivem a budete hledat chyby na základních deskách.
  • Budete zjišťovat, proč nastala chyba, a tuto chybu odstraníte za použití našeho know-how.
  • Naučíme Vás pracovat s rentgenem, BGA komponenty, cínovou minivlnou a třeba i programem CAD.
  • Co od Vás očekáváme?

  • Víte, k čemu slouží tranzistor, kondenzátor, dioda aj. ?
  • Umíte číst ve schématech?
  • Jste zručný, abyste se naučil pájet mikropájkou?
  • Čím si Vás budeme hýčkat?

  • Pravidelný výplatní termín
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Benefitní program ,,Doporučení nového zaměstnance" od 10.000,- Kč
  • Práci v čistém prostředí
  • Nové projekty v roce 2018
  • 25 dnů dovolené
  • Závodní stravování od 21,- Kč
  • Benefitní program v hodnotě 3000,- Kč
  • divadlo, kino fitness, wellness, nákupy v lékárně, vzdělávání a spousta jiných)

  • Vybavené fitko přímo u nás
  • Dochází k nám lektoři , kteří se snaží zlepšovat naši angličtinu
  • Také Vás velmi rádi podpoříme v kariéře pomocí odborných kurzů
  • Celosvětový kontakt, pracují u nás kolegové z více než 14 různých zemí
  • Myslíme na Vás i v pozdějším věku, proto dáváme příspěvek na penzijní pojištění
  • Kontakt : Michaela Šmejkalová

    Michaela Šmejkalová

    FOXCONN Technology CZ, s.r.o.

    Karlov 245, 284 01 Kutná Hora, Czech Republic

    Mobil : +420 733 593 465

    Email : msmejkalova foxconn.cz