Pracovník strojní údržby - elektrikář slaboproud
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Brno, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o.

který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna hledáme nové členy týmu na pozici : Pracovník strojní údržby - elektrikář slaboproud.

Hlavní náplň práce : - strojní a elektro opravy na výrobních strojích a zařízeních - preventivní údržba strojů (TPM) - práce na ranní (ojediněle odpolední) směny Požadavky : -

vzdělání : vyučen v oboru nebo SPŠ elektro - předchozí praxe v oboru - Vyhláška č.

50 / 1978 6 a více - orientace v elektrodokumentaci - ostatní průkazy výhodou - znalost řídících systémů Siemens výhodou -

řidičský průkaz skupiny B Co nabízíme : MZDA CCA 36 000 KČ + 6000 VARIABINLNÍ ODMNY - zázemí silné a stabilní společnosti -

jednorázový náborový příspěvek 7500 Kč - motivující finanční ohodnocení - praní a servis pracovních oděvů - dny dovolené nad rámec zákona příspěvek na penzijní připojištění -

odborné a jazykové kurzy školení - firemní akce - příspěvek na závodní stravování - odměna k životnímu jubileu / odměna k pracovnímu výročí -

zvýhodněné mobilní tarify - péče o zaměstnance - ovoce v zimě očkování atd.

ZAŠKOLOVÁNÍ V RÁMCI FIRMY POZDJI SPECIÁLNÍ ŠKOLENÍ EXTERN V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na mailu : nicole.

rozsivalova jobleader.cz tel.

778 529 233 Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučení Typ pracovního poměru : Brigády, Práce na ŽL, Zkrácený úvazek, Plný úvazek