KONSTRUKTÉR ELEKTRO - JUNIOR
AC Jobs
Praha-východ
před 4 dny

Máte zkušenosti s konstruováním v Catii / NX? Chcete pracovat na zajímavém projektu? Domluvíte se anglicky? Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost?

Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost se sídlem u Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici : KONSTRUKTÉR ELEKTRO -

JUNIOR (28 - 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Konstruování v programovém systému Catia
  • Analýza návrhů
  • Vypracovávání technických podkladů
  • Zpracovávání konstrukčních řešení
  • Provádění konstrukčních výpočtů
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Samostatnost, kreativita
  • Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Požádat