Senior Java Developer
Groupe CGI inc.
Praha, Czech Republic
před 4 dny

Tipo de empleo : Jornada Completa

Descripción de la oferta :

Společnost CGI byla založena v roce 1976 v kanadském Montrealu a v současné době sdružuje kolem 72 500 profesionálů ve více než 40 zemích světa.

CGI je předním poskytovatelem IT služeb a zavazuje se maximálně pomáhat svým klientům uspět na trhu. CGI nabízí zkušenosti, stabilitu, inovativní řešení a především profesionály ve svém oboru.

To vše je potřebné k dosažení úspěšných výsledků, nejen pro naše klienty, ale i pro naše zaměstnance. Každý jeden z nich je váženým členem CGI, protože je možné participovat na akciovém programu společnosti a přispívat tak k dalšímu jejímu rozvoji .

Více o společnosti CGI najdete na www.cz.cgi.com

Sus futuros deberes y responsabilidades :

  • Design a analýza podle technických požadavků
  • Agilní vývoj aplikací
  • Systémová optimalizace
  • Vedení technické dokumentace
  • Calificaciones requeridas para tener éxito en este rol :

  • Bohaté znalosti OOP
  • Znalosti Java a platform JEE, Spring, ORM (Hibernate / iBatis / EJB), Oracle, PL / SQL
  • Zkušenosti s dalšími nástroji, servery, OS, metodologiemi potřebnými k programování v Javě
  • Komunikativní angličtinu
  • Schopnost předávat znalosti, držet krok s novými trendy v technologiích a technickými inovacemi a dále tyto schopnosti efektivně využívat v praxi
  • Schopnost řešit problémy týmově a způsobilost vhodně si stanovovat priority v rámci projektů
  • Výhodou je :

  • Zkušenosti s technologií Angular nebo React
  • Zkušenosti s agilním vývojem
  • Capacidades :
  • J2EE
  • J2EE
  • Qué esperas de nosotros? :

    Vybuduj svoji kariéru s námi.

    Digitální transformace rychle postupuje a my jsme v centru dění - podporujeme naše zákazníky na jejich cestě k digitální budoucnosti a našim profesionálům nabízíme jedinečné pracovní příležitosti.

    Za úspěchem CGI stojí talent a odhodlání našich lidí. Jako jeden tým sdílíme výzvy i úspěchy. Jako spoluvlastníci CGI máme prospěch z hodnot, které společně vytváříme.

    Staňte se součástí budování jedné z největších nezávislých IT firem na světě.

    Další informace o CGI naleznete na adrese www.cgi.com.

    Prosíme, žádná nevyžádaná agenturní doporučení.

    CGI jsou rovné pracovní příležitosti součástí naší kultury.

    Has sido referenciado para esta posición?* Si No E-mail del referenciador* Nombre del referenciador Apellido del referenciador Marcando esta casilla, das tu conformidad para contactar al member de CGI que te ha referenciado y confirmar dicha referencia, asi como información adicional.

    Para proceder con una referencia, debes proporcionar dicha authorización. Si no estas deacuerdo, por favor elimina el email del member de CGI.

  • Este campo es obligatorio.
  • Požádat