Správci majetku pro oblast elektro-energetiky
ÚJV Řež, a. s.
Husinec, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo pracoviště : - Hlavní 130, Husinec - Řež Prvotní kontakt : - tel. : 266 172 086 - e-mail : ivana.mrvikova ujv.cz Upřesňující údaje : Co Vás na této pozici čeká?

o Zodpovědnost za plány a přípravu oprav / údržby a za rekonstrukci a modernizaci spravovaného portfolia (vysokonapěťové zařízení), včetně komunikace s dodavateli o Koordinace a řízení plánovaných i mimořádných oprav a investic o Zodpovědnost za technická zařízení, která jsou součástí budov, vč.

přejímání technických zařízení na nových stavbách o Zabezpečení provozování stanoveného portfolia v souladu s platnou legislativou (např.

revize) o Správa v oblasti elektroinstalací a inženýrských sítí (LDS) o Operativní řešení požadavků správců objektů a uživatelů technologií o Strategie v oblasti elektro -

energetiky Jste člověk, kterého bychom rádi poznali? o SŠ vzdělání technického směru (ideálně elektrikář - silnoproud) o Máte za sebou pracovní zkušenost v oboru relevantním k dané pozici o Vyznáte se v legislativě související se správou elektrických systémů budov o Máte organizační a komunikační dovednosti, které umíte uplatnit v jednání s druhými lidmi a dokážete ve spolupráci s nimi dosáhnout stanovených cílů o V týmu dokážete pracovat velmi pečlivě a zodpovědnost za vykonanou práci pro Vás není cizím pojmem o Vlastníte řidičský průkaz sk.

B Zaměstnanecké výhody : o 5 týdnů dovolené a až dva dny zdravotního volna navíc o Široká škála dalších benefitů (např.

poukazy Flexi Pass, příspěvek na stravování) o Možnost absolvovat jazykovou výuku za zvýhodněných podmínek o Poměr na dobu určitou s pozdějším prodloužením na dobu neurčitou o Možnost dojíždět automobilem (máme vlastní parkoviště), vlakem (z Masarykova nádraží za 20 minut, z Kralup za 10 minut), autobusem anebo na kole po cyklostezce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost