JAVA vývojář
BCV solutions s.r.o.
Praha 4, Chodov, CZ
před 44 dny
  • Hledáme Java vývojáře , kteří s námi budou implementovat Identity Management CzechIdM pro naše zákazníky. Ve spolupráci s dalšími členy týmu budou pomáhat při analýze, návrhu a vývoji SW;
  • rozšiřovat jeho funkce na přání zákazníka. Každého proškolíme, je ale potřeba znalost programovacího jazyka Java.

    Nehledáme průměrnost, ale kvalitu, talent, flexibilitu, velký zájem něco dokázat a hlavně ochotu učit se novým věcem. Tyto vlastnosti dokážeme náležitě ocenit a ohodnotit.

    Požadujeme

  • velkou ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost
  • znalost programovacího jazyka Java a objektového programování
  • praktickou zkušenost s operačním systémem Linux nebo Unix
  • pracovat alespoň 3 dny v týdnu , vhodné i pro studenty posledních ročníků technických VŠ
  • Nabízíme

  • velmi zajímavou a různorodou práci na částečný úvazek v Praze
  • dlouhodobou spolupráci s možností práce na plný úvazek
  • získávání znalostí o HW a SW od firmy Oracle, IBM, HP, SAP atd.
  • zvyšování kvalifikace podle zájmu a potřeb pracovníka školení, konzultace, prezentace, testovaní, certifikace
  • možnost profesního růstu Projektové řízení, systémová architektura, analýza apod.
  • telefon, notebook, později i možnost využití auta
  • plnou kuchyň (musli tyčinky, káva, čaj ovoce : banány, jahody, víno, jablka a další ) : -)
  • krytý bazén s protiproudem a sauna přímo v budově firmy kdykoliv k využití
  • možnost využití garsonky v budově firmy
  • squash, fitness, spinning na HAMR sport za 1000Kč / měsíčně na osobu
  • možnost práce na kontrakt (ŽL) nebo pracovní poměr
  • Náplň práce

  • analýza a návrh řešení Identity Managementu
  • implementace a support řešení pro naše zákazníky
  • vývoj produktu CzechIdM
  • publikační činnost a účast na firemních seminářích
  • Do rozvoje zaměstnanců jak po profesní, tak osobnostní stránce věnujeme značné investice a úsilí. Nový kolega vždy prochází intenzivním školením pod dohledem zkušenějšího kolegy.

    Několikrát do roka jsou pořádána interní technická školení zaměstnanců, ale i školení pro rozvoj soft skills (prezentační dovednosti, komunikace, projektové řízení apod.

    Každý zaměstnanec je motivován předávat kolegům dosažené znalosti, a to například formou interních prezentací, které jsou několikrát do měsíce.

    Také publikujeme technické články do blogu, viz : Blog BCV solutions

    Neustále se rozvíjíme

  • Prezentace Metasploit Framework
  • Průřezové školení o síťových protokolech a aplikacích
  • Školení Getting Things Done (GTD)
  • Školení Identity Management a Identity Manager CzechIdM
  • Prezentace z workshopu Autentizace, autorizace a SSO v praxi a bez licencí
  • Prezentace HA LAMP clusteru
  • Interní školení v BCV : Umění telefonické komunikace
  • Tisková zpráva : CzechIdM vítězem soutěže IT produkt roku 2011
  • Ohlédnutí za RedHat Developer Conference 2012
  • Požádat