ACCOUNT MANAGER - Ostrawa
Gi Group Sp. z o.o.
Ostarwa
před 7 hodinami
source : infoPraca

Dla naszego klienta, firmy działającej w obszarze sprzedaży usług finansowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

ZADANIA :

  • Zarządzanie portfolio Klientów firmy
  • Kontakt z Klientem oraz udzielanie wszelkich informacji ułatwiających inwestowanie na rynku walutowym ( analizy finansowe, analizy techniczne, wiadomości rynkowe )
  • WYMAGANIA :

  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży ( warunek konieczny ) - mile widziane w branży usług finansowych
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność negocjacji i pracy zespołowej
  • NASZ KLIENT OFERUJE :

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania dojazdu do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia
  • Bogate zaplecze świadczeń dodatkowych
  • Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Ostrawy
  • Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch