Elektromechanik pro LED technologie - vedoucí dílny
Dobrá práce.cz
Brno , CZ
před 5 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

  • požadujeme min. vyučení elektro slaboproud nebo praxi v tomto oboru
  • nutná orientace ve slaboproudé elektrotechnice
  • znalost čtení elektro dokumentace, výpočtů, a pracovních postupů, - pájení, letování, jemná mechanika, práce s ručním nářadím
  • hledáme šikovného kolegu na dlouhodobou spolupráci
  • Nabídka

  • zaměstnání na HPP
  • slušné zacházení a přátelský přístup v kolektivu stabilní české rodinné firmy
  • různorodou zajímavou práci s uplatněním vlastní iniciativy, kreativity a nápadů
  • občerstvení na pracovišti zdarma
  • stravenky, activepass, sickdays, firemní akce a další bonusy
  • místo výkonu práce v nových prostorách v blízkosti vlakového nádraží
  • jednosměnný provoz
  • Místo práce : Brno - Řečkovice

    Termín nástupu : 1. 12. 2018 nebo dle dohody

    případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

    Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu : zaslat email

    Platnost inzerátu končí 7. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

    Profil společnosti :

    Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TRON elektronické součástky, spol. s r.o. - obchodní a výrobní společnost, zabývá se zákaznickým řešením osvětlování.

    Jejich nosným programem jsou dodávky diod LED a aplikací z nich LED pásky, LED svítidla, LED pouliční osvětlení, LED designové osvětlení, do sortimentu patří i plošné spoje, optické členy, napájecí zdroje. Osazují DPS.

    Náplň práce :

  • vedení dílny pro montáž a výrobu aplikací z LED diod a LED pásků
  • organizace práce a řízení menšího kolektivu dílny
  • dohled nad kvalitou a produktivitou výroby a odpovědnost za výstupy
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními napříč společností obchodní oddělení, sklad, expedice Město : Brno - Řečkovice
  • Termín uzávěrky : 07.12.2018