Manažer/ka nákupu a prodeje odborné literatury
Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Řipská 542 / 23, Praha 3 (Praha), 13000
  • Přidáno : 6.6.2018
  • Obchodní zástupci :

    místo výkonu práce : Řipská č.p. 542 / 23, Vinohrady

    kontak : Lovecká Jana, e-mail : redakce.lovecka alescenek.cz

    Pracovní náplň

    oZodpovídá za organizaci obchodního oddělení, nákup publikací, stav zásob atd.

    oDále zodpovídá za optimální skladové hospodářství, efektivní tvorbu objednávek českých i zahraničních publikací a plnění plánu prodejů.

    oZajišťuje vysoce kvalifikovaný informační servis o odborných publikacích - především VIP zákazníkům a pravidelným odběratelům.

    Hlavní zodpovědnosti : ovystavuje faktury,

    ovystavuje faktury,

    okoordinuje včasné zásobování poboček (Praha, Plzeň, Brno, Slovensko),

    ozabezpečuje prodej velkoodběratelům (knihkupectví, instituce, knihovny ),

    okontroluje plný stav zásob ve skladu (připravuje objednávky na doplnění zboží, naskladňuje nové zboží),

    okomunikuje s dodavateli a odběrateli (vyjednává způsoby dodání a koordinuje s distribucí a pobočkami, expeduje zásilky na poštu).

    Požadujeme :

    ovynikající prodejní a komunikační dovednosti,

    opsaní všemi deseti,

    ozákladní orientace v účetnictví (zkušenosti s účetním programem Helios výhodou),

    oaktivní přístup k práci, pečlivost,

    oschopnost organizace činností a koordinace toků zboží,

    Nabízíme :

    opráci v kolektivu mladých lidí,

    ozázemí stabilní české společnosti,

    omožnost ovlivnit výši platu (motivační složka),

    opříspěvek na stravování (stravenky).

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)