Kontrolor kvality Strojírenství
Talentica
Středočeský kraj
před 1 dnem

Naším klientem je zahraniční strojírenská výrobní společnost.

tuto chvíli hledáme kandidáty na pozici KONTROLOR KVALITY.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a máte zájem pracovat ve stabilní a zavedené společnosti, dejte nám o sobě vědět.

Na co se můžete těšit?

  • stabilní zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost profesního růstu a odborných školení
  • práci v příjemném, přátelském prostředí podporujícím týmovou spolupráci
  • zajímavé platové ohodnocení spolu s benefity (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, stravenky )
  • osobní a profesní rozvoj
  • Co Vás čeká?

  • kontrola kvality produktů i procesů ve výrobě
  • 3D měření
  • uvolňování dílů do výroby
  • tvorba reportů
  • Co byste měl / a splňovat?

  • SŠ technické vzdělání
  • orientace v technické dokumentaci a čtení technických výkresů
  • znalost angličtiny na úrovni porozumění psanému textu
  • MS Office
  • Požádat