INŽENÝR PROJEKTANT TOPNÝCH A CHLADICÍCH SYSTÉMŮ
Europe Automotive Holding a.s.
Machnín, Česká republika
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Europe Automotive Holding a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Šrámkova 143, Liberec 10 (Machnín), 46010
  • Přidáno : 13.9.2018
  • Strojní inženýři projektanti, konstruktéři :

    NÁPLŇ PRÁCE :

    a) projektování topných systémů a zdrojů tepla a chladu (kotle, kotelny, tepelná čerpadla apod.)

    b) projektování plynových zařízení

  • provádění projekčních prací dle zadání a pokynů manažera zakázky
  • účast na projektování významných zakázek pro renomované klienty automotive po celé ČR
  • úzký kontakt se stavbou velká část projektů je připravována pro náš realizační úsek
  • příprava výkazů výměr pro oddělení realizace
  • KVALIFIKAČNÍ A OSTATNÍ POŽADAVKY :

  • SŠ nebo VŠ strojní nebo stavební, nejlépe obor TZB, nebo jiná s praxí v oboru alespoň 1 rok
  • technické myšlení a představivost
  • schopnost práce v CAD systémech nutná
  • týmová práce, spolupráce s realizačním týmem
  • odpovědnost, samostatnost a spolehlivost, pečlivý a iniciativní přístup k práci, flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou, ochota ke služebním cestám
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE (Liberec) :

    NABÍZÍME :

  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobou pracovní perspektivu
  • samostatnou a odpovědnou pozici
  • dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe
  • možnost dalšího vzdělávání, profesní semináře, příležitost k osobnímu růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon
  • Služební vozidlo dle potřeby
  • Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 30 000 45 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.