SKLADNÍK/-ICE
Halla, a.s.
Nové Město nad Metují, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky.

 • Pracovní náplň : odpovědnost za správné vychystání materiálů do výroby; realizace příjmu / výdeje materiálů a zboží a zaznamenání do informačního systému;
 • vedení pečlivé evidence ve skladu; provádění pravidelných i mimořádných inventur zboží a materiálu ve skladu; zabezpečování nakládky, vykládky materiálů a zboží na dopravní prostředky.

  Požadavky : SOU s výučním listem, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny (odpolední směna cca 1x za 2-3 týdny), oprávnění na VZV velkou výhodou, praxe ve skladovém hospodářství výhodou.

  Zaměstnavatel nabízí : zajímavou práci se zaměstnaneckými benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeterie, prémie, teplé nápoje na pracovišti zdarma, školení hrazená zaměstnavatelem, pravidelnou pracovní dobu PO-

  PÁ, příspěvek na penzijní připojištění.

  Kontakt - paní Navrátilová Denisa, 775 892 152 (od 07 : 00 hod.

  do 15 : 30 hod.), e-mail : kariera halla.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese provozovny - Černčická 43, Nové Město nad Metují.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost