KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ
AC Jobs
Blansko
před 2 dny

Hledáte novou pracovní příležitost jako KONSTRUKTÉR? Rádi byste pracovali pro moderní výrobní společnost, která se neustále vyvíjí a rozšiřuje?

Máte již nějaké zkušenosti v konstrukci a zvládnete občas zvednout telefon a pobavit se s kolegy v angličtině? Potom budu ráda, když mi zašlete Váš životopis! Strojírenská výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici : KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce produktů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Občasná komunikace se zahraničím
  • Monitorování průběhu zakázek
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Znalost softwaru SolidWorks - výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz k občasným výjezdům
  • Co nabízíme?

  • Práci přímo v centru Brna
  • Účást na zajimavých projektech
  • Příspěvěk na obědy
  • Příspěvěk na sport
  • Jazykové vzdělávání
  • Požádat