QUALITÄTSINGENIEUR
AC Jobs
Břeclav
před 5 dny

Rádi komunikujete se zákazníky? Je Vám blízké výrobní prostředí? V němčině se cítíte jako ryba ve vodě? Máte zkušenost s nástroji kvality?

Jste to právě Vy, koho hledáme na pozici : QUALITÄTSINGENIEUR

Pracovní náplň

  • Zastupování společnosti při řešení reklamací se zákazníkem
  • Zpracování dokumentace a reportování v 8D
  • Používání nástrojů kvality
  • Spolupráce s výrobou na řešení interních neshod
  • Kooperace na interních auditech
  • Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru
  • Německý jazyk středně pokročilá znalost
  • Ovládání nástrojů kvality a reportování v 8D
  • Týmového ducha
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Jazykové vzdělávání během pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Akce pro zaměstnance
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Požádat