Řidič nákladního vozidla
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Česká republika
před 1 dnem

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřujeme především na monolitické konstrukce a hrubé stavby větších rodinných domů, bytových domů, komerčních a průmyslových staveb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič nákladního vozidla .

NÁPLŇ PRÁCE :

  • řízení tahače DAF s návěsem
  • příležitostně řízení nákladního automobilu s kontejnerem - 18t
  • pouze po středočeském kraji
  • POŽADUJEME :

  • Praxi na obdobné pozici - nutná
  • Řidičské oprávnění B, BE, C, CE
  • Profesní průkaz - výhodou
  • NABÍZÍME :

  • Práci na IČO nebo HPP
  • 8h pracovní dobu
  • Mobilní telefon i pro soukromé využití
  • Možnost příspěvku na ŽP a PP
  • Pracoviště Kolín
  • Požádat