Konstruktér
JANKA ENGINEERING s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro JANKA ENGINEERING s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Vrážská 143, Praha 512 (Praha), 15300
  • Přidáno : 1.11.2018
  • Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech :

    místo výkonu práce : Vrážská č.p. 143, Radotín,

    153 00 Praha 512

    kontakt : Salačová Eva DiS., tel. : 725980356, e-mail : eva.salacova manag.com

    Náplň práce : vývoj nových výrobků (průmyslové chladiče, vzduchotechnické jednotky, klimatizační zařízení pro kolejová vozidla a průmyslové ventilátory), spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby, tvorba podkladů pro technicko-

    výrobní dokumentaci, konstrukční zpracování zakázek, koncipování návrhů řešení, zajišťování certifikace pro nové výrobky, spolupráce s obchodním oddělením při zpracování technických a cenových návrhů

    Požadujeme : SŠ / VŠ strojní, praxe v konstrukci, orientace v technické dokumentaci, čtení technických výkresů, uživatelská znalost práce na PC -

    MS Office, Solidworks a SAP (výhodou), znalost cizího jazyka (Aj / Nj / Rj - výhodou), samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail

    případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail : eva.salacova manag.com a do předmětu zprávy uveďte Konstruktér - JANKA ENGINEERING s.r.o.

    zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, přátelský kolektiv, nástup možný ihned

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)