ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBNÍ FIRMĚ
AC Jobs
Brno
před 7 dny

Máte SŠ nebo SOU vzdělání v oboru elektro a hledáte zázemí silné nadnárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé benefity?

Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu významné společnosti, která hledá posilu na pozici : ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBNÍ FIRMĚ (24 - 28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba elektrických strojů a zařízení
  • Pomocné práce při případných opravách
  • Kontrola bezproblémového chodu výroby
  • Práce ve 3směnném provozu
  • Co požadujeme?

  • Ukončené vzdělání SOU / SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku 50 / 1978 Sb.
  • Praxi s opravou a údržbou výrobních strojů VÝHODOU
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost a zodpovědný přístup
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Možnost profesního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Požádat