TECHNOLOG V AUTOMOTIVE
AC Jobs
Trutnov
před 5 dny

Máte dokončené vysokoškolské vzdělání technického směru? Znáte výrobní procesy a standardy, komunikujete v anglickém jazyce a máte perfektní orientaci v technické dokumentaci?

Zajímají Vás moderní technologie a chcete být součástí nadnárodní společnosti působící v automobilovém průmyslu? Zašlete nám Váš životopis.

Perspektivní mezinárodní společnost působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad TECHNOLOGA V AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Odhalení potřeb výrobního zařízení
  • Organizace změn v sériové výrobě
  • Spolupráce při zavádění nových projektů
  • Organizace nákupu strojního vybavení
  • Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Výbornou orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost standardů a výrobních postupů
  • Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na rekreaci
  • Roční a úkolové bonusy
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji
  • Požádat