SPECIALISTA FAKTUR s NJ i pro ABSOLVENTY!
AC Jobs
Praha hl. Město
před 6 dny

Rádi byste se stali součástí finančního oddělení v moderní celosvětově uznávané společnosti? Jste pečliví, baví Vás práce s čísly a fakturami?

Chtěli byste na denní bázi uplatnit své znalosti německého jazyka? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Úspěšná nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici : SPECIALISTA FAKTUR s NJ i pro ABSOLVENTY! (až 29.000 Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • kontrola a zaúčtování příchozích faktur
  • příprava účetních závěrek
  • řešení objednávek
  • Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • pokročilou znalost německého jazyka (slovem i písmem)
  • alespoň teoretické znalosti účetnictví
  • znalost MS Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Co nabízíme?

  • možnost karierního růstu v mezinárodní společnosti
  • po zaškolení možnost práce i na home office
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování a volnočasové aktivity
  • sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště : Praha 5
  • Požádat