Specialista/ka inovací
Komerční banka
Praha,Staré Město
před 15 hodinami

Komerční banka se rozhodla sjednotit pravidla pro řízení informační a datové kvality ve svých systémech.

Koho hledáme?

Díváte se na svět očima klienta a hledáte řešení, jak dělat věci jinak? Zajímá vás, jak bude vypadat banka budoucnosti? Jste komunikativní, systematický / á, samostatný / á a zároveň odvážný / á?

Máte organizační schopnosti a dotahujete věci zodpovědně do konce? Dokážete vidět věci z širší perspektivy? Jste schopen / schopna výstupy své práce přesvědčivě prezentovat, a to i v anglickém jazyce?

Pokud jste se v tomto popisu našli, možná hledáme právě vás.

Co bude Vaším úkolem?

Hledáme člena týmu, který rád pracuje na nových věcech, chce se podílet na aktivitách, které posunují banku dopředu a těší se na spolupráci při řízení chodu KB inovační laboratoře.

Určitě budete mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti.

  • Podílel / a byste se na řízení inovačního procesu, rozvíjení inovačního prostředí a zajišťování specializované a odborné poradenství v dané oblasti.
  • Vedl / a byste projektové týmy nebo byste byl / a součástí projektových týmů. *Zároveň byste připravoval / a implementaci inovativních nápadů a koordinoval / a inovační aktivity napříč bankou.
  • Byl / a byste součástí týmu pod generálním ředitelem s možností realizovat jeho vize
  • Co konkrétně z Vás udělá ideálního kandidáta?

    U všech zájemců oceníme zejména :

  • Samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
  • Flexibilitu a proaktivitu
  • Tvořivost, ochotu zkoušet nové věci, jít do toho po hlavě hodně energie táhnout dopředu i ty, kterým se někdy příliš nechce
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti interní komunikace inovačních aktivit napříč celou bankou včetně prezentace na bankovních konferencích, apod.
  • Znalost bankovních produktů prostě naskočit a jet
  • Výborná znalost angličtiny - slovem i písmem
  • Schopnost efektivně spolupracovat v rámci týmů
  • Znalost Human Centered Design a Design sprint metodiky nebo jiných kreativních metod a ochota učit je ostatní
  • A kromě toho se Vám bude hodit také :

  • Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2016, Bankéř roku 2016 a TOP zaměstnavatel 2017
  • Jedinečnou příležitost získat zkušenosti v oblasti marketingu, inovací a prosazování novinek
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • rámci inovačního týmu se můžete těšit na příjemný a velmi přátelský kolektiv
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů : 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty -
  • včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • neposlední řadě také velkou variabilitu pracovní náplně
  • Požádat