Sociální pracovník
ALZHEIMERPROJEKT, s.r.o.
Toušice
před 12 dny

Hledáme pracovníka pro sociální práce v rámci poskytování služby domova se zvláštním režimem v souladu se zákonem 108 / 2006 Sb.

do rozrůstajícího se kolektivu domova se zvláštním režimem Clementas v Mlékovicích u Kolína. Požadujeme : Vyšší odborné, vysokoškolské (v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost) dle zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách. Znalost sociálně zdravotní problematiky seniorů a občanů se zdravotním a duševním postižením Znalost standardů kvality pro poskytování sociálních služeb Praxe v oboru vítána Práce na PC uživatelská úroveň, výhodou znalost programu Cygnus2 Odpovědnost a profesionální přístup k práci Komunikační a organizační schopnosti Řidičský průkaz sk.

B Nabízíme : Velmi dobré platové podmínky, motivační program Pracoviště s moderním zázemím a nadstandardním vybavením Práci v příjemném a přátelském kolektivu Možnost podílet se na zavádění SQSS do praxe, možnost profesního růstu Podpora vzdělávání, stáže po ČR Pracovní poměr na dobu neurčitou Celodenní stravování zdarma Vzdělání : bakalářské, vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost