TIG SVÁŘEČ
AC Jobs
Olomoucký kraj
před 5 dny

Vlastníte platný svářečský průkaz TIG? Máte aspoň základní zkušenosti se svařováním nerezu? Chcete pracovat ve společnosti s budoucností?

Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis, nebo nás přímo kontaktujte! Významná strojní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici : TIG SVÁŘEČ

Pracovní náplň

  • svařování tenkých materiálů metou TIG
  • vizuální kontrola svárů a měření
  • práce s technickou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ technického zaměření
  • svářečský průkaz
  • zkušenosti se svařováním nerezu
  • ochotu pracovat na směny
  • Co nabízíme?

  • náborový příspěvek
  • zázemí stabilní společnosti s jasným cílem a vizí
  • vysoké příplatky za přesčasy, odpolední a noční
  • závodní stravování za přijatelné ceny
  • nadstandardní prémiové složky mzdy
  • výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
  • pravidelné firemní akce a soutěže
  • možnost ubytování
  • místo výkonu práce : okres Olomouc