Programátor WEB
DEK a.s.
Praha 10 - Malešice, CZ
před 7 dny

Do našeho pohodového IT týmu hledáme uchazeče na pozici : Programátor WEB.

Pracovní náplň :

  • Vývoj specializovaných aplikací pomocí technologií PHP, HTML, CSS, JavaScript a relačních databází MySQL a MS SQL
  • Vytváření a správa webových prezentací společnosti
  • Požadujeme :

  • Zkušenosti s tvorbou webových prezentací a aplikací
  • Znalost HTML5, CSS, JavaScript + knihovna jQuery, (AngularJS, React výhodou)
  • Dobrá znalost objektového programování v PHP
  • Zkušenost s návrhovým vzorem MVC (např. Nette, ZEND Framework)
  • Znalost SQL
  • Zkušenost s verzovacími systémy (např. SVN, GIT) výhodou
  • Ovládání aplikací MS Office
  • Angličtina na úrovni porozumění technické dokumentaci
  • Zájem o IT, nové technologie a učení se novým věcem
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Nabízíme :

  • Zaměstnání na HPP
  • Práci vhodnou pro absolventy SŠ / VŠ
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Požádat