Konzultant/ka značkové prodejny Trutnov
T-Systems
Trutnov
před 3 dny

Popis práce

Jsi po škole a uvažuješ, kam dál? Máš zkušenosti a přišel čas na změnu? Nabízíme spoustu možností pro karierní i osobní rozvoj a tak u nás najde uplatnění nováček na trhu práce i ostřílený pracant.

Zalíbení v prodeji a komunikaci s lidmi bys však měl / a mít v sobě : )

Koho hledáme?

Tebe, pokud jsou pro tebe výzvy motorem a ne brzdou. Hledáme dravost, obchodního ducha okořeněného soutěživostí, umění zkrotit přidělený počítač a prokousat se trochou toho nezbytného papírování.

Ukaž nám, že umíš máknout, máš tah na branku, a my ti ukážeme, co s tím všechno vykouzlíš : )

Co budeš dělat?

Těšíme se na posilu do týmu konzultantů, kteří každý den prodávají našim zákazníkům nejvhodnější řešení a sdílí jejich radosti, starosti, šetří čas a rozšiřují obzory zkrátka dělají zákazníkům život snazší díky nabízeným službám.

Okoukneš komunikační a prodejní strategie našich ostřílených konzultantů, které určitě využiješ nejen v práci. Po úvodním zaškolení tě čeká čas na rozkoukání a utřídění všech nových informací.

Pak už to bude celé jenom o tobě a tak hurá za zákazníky. Ale neboj, podpora od týmu i manažerky / manažera je u nás samozřejmostí, takže na nic nebudeš sama / sám.

Na první 4 měsíce dostane každý nováček svého mentora, který je hlavním rádcem v nejrůznějších situacích. Na prodejně najdeš tým, který s tebou oslaví všechny tvoje úspěchy a pomůže ti s každou obtíží, tak neváhej a přidej se k nám!

A co prací u nás získáš?

Nadprůměrnou mzdu, jejíž výše je díky bonusové složce ve tvých rukou a je na tobě kolik kaček dáš dohromady : ) . Průměrně si naši konzultanti vydělají podtrženo sečteno 36 000 Kč měsíčně s tím, že 50 nejlepších s přehledem dosáhne v průměru na 53 500 Kč .

Průměrná mzda nejlepšího prodejce za sledované období je 60 300 Kč.

Abys byl u nás jako v bavlnce, můžeš si vybrat telefon z naší aktuální nabídky na trhu a k němu od nás vyfasuješ neomezený tarif s 15 GB dat .

Žaludek si naplníš díky stravenkám a pro osobní odpočinek od nás dostaneš týden dovolené navíc a k němu ještě 2 dny osobního volna .

Na dovču můžeš vyrazit třeba díky našim zaměstnaneckým benefitům , které ti po půl roce nabízí 10 000 Kč k využití. Pak už bude jenom na tobě, jak je roztočíš.

Můžeš se těšit na zajímavé soutěže , kdy každý měsíc hrajeme o různé super ceny.

A co ještě získáš? Práci s viditelnými výsledky, která tě bude bavit, zkušenosti z mezinárodní společnosti, která na telekomunikačním trhu hraje první ligu a kupu přátel k tomu.

Vaše příležitost

Pokud nám chceš nahlídnout pod pokličku či se na cokoliv zeptat, najdi si nás na Facebooku na T-Mobile Backstage.

Jestli je tvůj rejstřík bez poskvrnky a máš středoškolské vzdělání už za sebou, tak se přihlaš přes naše webovky či případně pošli svoje CV na adresu myhr recruitment telekom.

com (Do předmětu e-mailu prosím uveď název lokality, o kterou máš zájem.)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost