Chemik laborant průmyslové lakovny
EngiTec Office s.r.o.
Mladá Boleslav, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro EngiTec Office s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav 1 (Mladá Boleslav), 29301
  • Přidáno : 10.11.2018
  • Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech :

    Místo výkonu práce :

    tř. Václava Klementa č.p. 869

    293 01 Mladá Boleslav 1

    Prvotní kontakt : tel. : 733 550 169, e-mail : zivotopis engitec-office.cz

    Chemik-laborant pro analytickou a fyzikální laboratoř průmyslové lakovny vozidel.

    Náplň : kontrola používaných materiálů průmyslové lakovny, posuzování kvality provedeného laku, kontrola připravenosti výrobního zařízení a nasazení opatření k odstranění nedostatků. Vícesměnný provoz.

    Požadavky : středoškolského nebo vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr., Ing.) : absolvent SPŠ nebo VŠ chemického směru. Praxe výhodou.

    Vhodné i pro absolventy. Požadujeme : samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc.

    sady MS Office (Word, Excel). Zkušenosti s chemickými provozy nebo s lakovacími procesy a technologiemi výhodou, není podmínkou.

    Časová flexibilita podmínkou. Nástupní mzda dle stupně vzdělání ÚSO, stupně ukončeného VŠ studia a případné praxe od 26.000,- Kč do 38.000.

    Nástup možný ihned nebo dle dohody !

    Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis engitec-

    office.cz. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

    Zaměstnanecké výhody : Stravenky, stravování v závodním zařízení.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)