Svářeč/ka kovů
Flash Steel Power, a.s.
Ostrava, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Flash Steel Power, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Martinovská 3168 / 48, Ostrava 23 (Ostrava), 72300
  • Přidáno : 16.8.2018
  • Svářeči :

    Pracoviště : Martinovská 3168 / 48, Ostrava - Martinov, 723 00

    Kontakt : Své životopisy zasílejte na e-mail : prace flashsteel.cz

    Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky a s pozvánkou k pracovní zkoušce. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

    Očekáváme :

  • SŠ vzdělání - nejlépe vyučen v oboru zámečník
  • Platný průkaz svářeče státní zkouška metoda 135, 136, 138 nebo certifikát pro metodu MIG / MAG
  • Státní zkouška 141 TIG - výhodou není podmínkou
  • Praxe ve svařování alespoň 2 roky, nejlépe svařování uhlíkových ocelí
  • Výhodou oprávnění pro svařování tlakových nádob
  • Spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Pracovní náplň :

  • Provádění koutových nebo průvarových svarů do tloušťky materiálu až 100 mm
  • Svařování plechů a potrubí
  • Nabízíme :

  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Zodpovědnou pracovní náplň
  • Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
  • Firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní telefonní tarify, multisport, firemní akce
  • Mzda : základ 130 - 160 Kč / hod. + prémie 20%, celkem cca 25.000 - 35.000 Kč
  • Nástup IHNED
  • Benefity : Stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní telefonní tarify, multisport, firemní akce

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)