ŠANCE PRO ABSOLVENTY
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 2 dny

AUTOMECHANICI pozor! Hledáte práci v oboru a chybí vám praxe? Nezoufejte, jsme tu my! Pro významnou společnost, autorizovaný servis osobních vozů v Brně hledáme šikovné kandidáty na pozici AUTOMECHANIK (18 - 23.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Údržbářské, opravárenské a seřizovací práce osobních a užitkových vozů
  • Diagnostika poruch
  • Posouzení stupně opotřebení a funkční způsobilosti jednotlivých částí vozidla
  • případě potřeby opraviení nebo vyměna jednotlivé jednotlivých dílů
  • Co požadujeme?

  • Ukončení SOU, SŠ obor Automechanik
  • Zájem o oblast automobilů
  • Alespoň krátkou praxi v rámci školy
  • Samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti a motivující finanční ohodnocení
  • Profesionální zaškolení
  • Podporu při zapracování
  • Profesní růst
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Požádat