SENIOR KONSTRUKTÉR
AC Jobs
Kroměříž
před 7 dny

Jste expertem v oblasti konstrukce? Setkal / a jste se při své praxi s prací v programu SolidEdge? Pak se s Vámi rádi setkáme na osobním pohovoru! SENIOR KONSTRUKTÉR - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Konstrukční řešení produktů
  • Řízení projektů
  • Podílení se na vývoji
  • Příprava výkresové dokumentace
  • Práce v programu SolidEdge
  • Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání strojírenské
  • Prokazatelnou praxi na konstrukčních projektech ve strojírenství
  • Znalost 3D programů
  • Zodpovědný a dynamický přístup k práci
  • Co nabízíme?

  • Zaměstnání v moderní strojírenské společnosti
  • Podporu ve vzdělávání a rozvoji
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Lokalita : Vhodné pro kandidáty z Prostějova, Kroměříže, Brna
  • Požádat