REFERENT NÁKUPU S NĚMECKÝM JAZYKEM
AC Jobs
Ústí nad Orlicí
před 8 dny

Máte praxi v oboru logistiky? Hovoříte plynule německy a skvěle se orientujete v Excelu? Rádi řešíte složité úkoly a jste silná osobnost, která se jen tak něčeho nezalekne?

Pokud jste odpověděli 3x ano, pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská firma na Orlickoústecku hledá kolegu na pozici : REFERENT NÁKUPU S NĚMECKÝM JAZYKEM.

Pracovní náplň

  • Zpracovávání požadavků a objednávek
  • Kontrola termínů dodávek, objednávek a případná urgence
  • Komunikace s dodavateli a jejich klasifikace
  • Údržba kmenových dat
  • Tvorba statistik a analýz
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • Výbornou znalost německého jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou)
  • Znalost MS Office především Excel
  • Orientaci v SAPu
  • Komunikativnost, týmovost, spolehlivost
  • Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • Poukazy na volnočasové aktivity
  • Vzdělávací kurzy
  • Požádat