Technik validací
HARTMANN - RICO a.s.
Veverská Bítýška, Česká republika
před 10 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HARTMANN - RICO a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Masarykovo náměstí 77, Veverská Bítýška, 66471
  • Přidáno : 26.7.2018
  • Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech :

    První kontakt e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce každé úterý v 11 hodin.

    Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1500 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice.

    Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN, která je zastoupena v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

    NÁPLŇ PRÁCE :

  • aktualizace dokumentace systému kvality
  • spolupráce na systému validací procesů
  • transformace nových dokumentů do systému kvality
  • spolupráce na procesu řízení neshodných produktů
  • zapojení do mezinárodních projektů
  • příprava podkladů k analýzám
  • práce v systému elektronické dokumentace
  • POŽADUJEME :

  • VŠ (chemický, farmaceutický, přírodovědný či technický obor)
  • ochotu a chuť pracovat
  • znalost ČJ a AJ slovem i písmem - veškerá dokumentace psaná v AJ
  • prokazatelné zkušenosti s přípravou odborné dokumentace (protokoly, reporty)
  • analytické a technické myšlení, dynamičnost, flexibilita
  • pečlivost, preciznost, systematičnost, ochota učit se nové věci
  • organizační a komunikační schopnosti
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
  • NABÍZÍME :

  • práci na plný úvazek v čistém prostředí
  • příspěvek na zdraví, relax a dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • firemní výrobky za zaměstnanecké ceny
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance 10 000Kč
  • roční odměnu ve výši až 11 000Kč
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA po dobu trvání pracovní smlouvy
  • k uvedené mzdě budou připočítány zákonné příplatky
  • Místo výkonu práce : Masarykovo nám. 77, Veverská Bítýška 664 71

    Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 27 000 30 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis