SPECIALISTA KONTROLY KVALITY
AC Jobs
Pardubice
před 9 dny

Jste samostatný člověk se smyslem pro pořádek? Vyznáte se v měření délkových rozměrů a geometrických tolerancí? Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti kontroly?

Pokud jste na vše odpověděli ano, pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Zahraniční společnost zabývající se výrobou pro farmaceutický průmysl hledá vhodného kandidáta na pozici : SPECIALISTA KONTROLY KVALITY

Pracovní náplň

  • Práce se délkovými měřidly, úhlovými měřidly, mikrometry, kalibry, spektrometry, drsnometry
  • Vizuální kontrola kvality povrchu
  • Průběžná i konečná kontrola výrobků a materiálů (kvalita, jakost)
  • Práce s technickou a výkresovou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (strojírenství)
  • Praxi v oblasti kontroly
  • Znalost materiálů a strojírenských norem (ČSN, EN, DIN)
  • Technické myšlení
  • Znalost práce na PC
  • Týmového ducha
  • Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusy (pololetní, vánoční)
  • 25 dní dovolené
  • Další vzdělávání a rozvíjení znalostí
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Požádat