Pracovník velínu pro depozitář Národní knihovny v Hostivaři
Metrostav a.s.
Praha-Košíře, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Národní knihovna Hostivař, Sodomkova č.p.

1146 / 2, Hostivař, 102 00 Praha 102 KONTAKT : Štréblová Michaela, tel. : 266019552, e-mail : michaela.streblova metrostav.

cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Co péče o budovu depozitáře přesně obnáší : - péče o vzácné svazky je nutná nepřetržitě, proto počítejte s 24 hodinovým provozem -

pracuje se ve 12 ti hodinových směnách, vždy několik dní vkuse denní, poté volno, série nočních směn a pak opět volno - součástí práce jsou pravidelné obchůzky po objektu včetně kontroly technologií jako klimatizace, vytápění, VZT, MaR, EPS, EZS, SHZ, ACS, CCTV, atd.

zaškolíme vás) - během dne probíhá běžná údržba objektu a během nočních směn jde především o udržovací režim Co požadujeme : ÚSO elektrotechnické preferujeme ( 6 vyhlášky 50 / 1978 Sb.

lze i 5 alespoň s dvouletou praxí ( 6 bude získán v rámci zaměstnání) uživatelská znalost PC Excel, Word, Outlook další školení a znalost PPK, PHP, hydranty, CHÚC atd.

výhodou řidičský průkaz skupiny B spolehlivost Co nabízíme : pozice stabilní stavební společnosti a jedničky na českém trhu zabezpečuje jistotu práce a výplaty mzdy ve stanoveném termínu Vaší práce si vážíme za poctivou práci Vám náleží poctivé finanční ohodnocení nad rámec výplatní pásky u nás dostanete : týden dovolené navíc, tři dny zdravotního volna,stravenky v hodnotě 100Kč jsme společensky odpovědná společnost, pracujeme na prestižních stavebních projektech, přátelskou atmosféru budujeme mimo práci také na firemních akcích

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost