Pomocní dělníci ve výrobě
DELTA INVEST JOB o.z.
Hranice, Česká republika
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Pomocní dělníci ve výrobě :

  Místo výkonu práce : Vilová 873, 351 24 Hranice u Aše. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod / týdně.

 • Pracovní doba : Po-Pá 6 : 00-14 : 00 h, 14 : 00-22 : 00 h, 22 : 00-6 : 00 h. Náplň práce : přeprava zboží, materiálů, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, nakládání a vykládání nákladních vozidel a vozíků, čištění strojů, zařízení, nástrojů a odstraňování překážek ze strojů;
 • jedná se o prašné prostředí, horko, manipulace s desinfekčními prostředky. Požadujeme : dobrý zdravotní stav. Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 10 : 00-

  16 : 00 h) anebo e-mailem - osobní schůzka proběhne (po předchozí telefonické domluvě) jednou týdně v místě výkonu práce (10 : 00-14 : 00 h).

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 13 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost