Brigáda - Asistenti obchodu ČIANEWS
ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.
Praha-Karlín, CZ
před 22 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Pobřežní 46, Praha 8 Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu personalniobchod cianews.cz Kontaktní osoba : paní Zahradníková Petra UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Obohaťte náš tým, hledáme studenty VŠ ke spolupráci formou DPP do obchodního oddělení na pozici Assistant.

Přistupujeme s respektem k Vašim nárazovým studijním povinnostem. Náplní práce je oslovování současných a budoucích klientů, s nabídkou ekonomických zpravodajských přehledů (komunikace probíhá emailovou a telefonickou formou), administrativa spojená se zaváděním nových přehledů a péčí o naše stávající klienty.

Nejedná se o tele-marketing, ani práci v call-centru.

Získáte cenné dovednosti a zkušenosti v obchodní komunikaci, ve vyhledávání dat o firmách, drobných analýzách, velmi dobrou orientaci v ekonomickém prostředí a byznysu ČR.

Očekáváme schopnost komunikace po telefonu a e-mailu, vstřícné a milé vystupování, schopnost samostatně uvažovat a nebát se nových výzev.

Znalost ekonomie a aktuální ekonomické situace výhodou.

ČIANEWS působí na trhu od roku 1997 a vizí společnosti je prostřednictvím zpravodajství pomáhat růstu byznysu svým čtenářům, zjednodušit čtenářům orientaci na trhu a to vše zprostředkovat elektronickou formou.

Schopný tým redaktorů i obchodníků pomáhá tuto vizi naplňovat.

Na trh přinášíme zpravodajství obsahující Informace důležité pro podnikání, náš čtenář získá dokonalý přehled o dění v jeho oboru, je krok před konkurencí.

Staňte se součástí našeho týmu, CV zasílejte na personalniobchod cianews.cz.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost