Sales Analyst
Vitana
Praha - Stodůlky, Česká republika
před 17 dny

Požadavky na kandidáta

  • Ingredience vedoucí k úspěchu na této pozici jsou :
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky.
  • Neobejdete se bez znalosti firemních sytému SAP / BW (či ekvivalenty) a MS Excel na pokročilé úrovni.
  • Oceníme znalost Access a LimiGo.
  • Hledáme posilu, která je pečlivá a důsledá a má smysl pro systematičnost.
  • Komunikativní, proaktivní a asertivní přístup je na této pozici také potřeba.
  • VŠ ekonomického směru a znalost AJ jsou pro Vás výhodou.
  • Pracovní náplň

  • Hledáme posilu do týmu Business Inteligence na pozici Sales Analyst, jejíž denním chlebem bude :
  • Příprava controllingových analýz nákladů, výnosů a ziskovosti.
  • Příprava podkladů a zpracování pravidelných i ad hoc finančních analýz, a to dle potřeb komerčního oddělení (příprava kalkulací, ceníků, atd.).
  • Podpora při zpracování měsíčních uzávěrek.
  • Spolupráce se sales oddělením podklady pro obchodní jednání.
  • Zodpovědnost za TPM nástroj (plánování promocí), jeho funkčnost, správnost dat, atd. S tím se pojí i poskytování uživatelské podpory TPM nástroje a proškolování uživatelů.
  • Příprava dat pro pravidelný plánovací proces.
  • Účast na plánování cílů společnosti a jejich implementace do interních systémů.
  • Participace a nastavení business intelligence procesů.
  • Komunikace s kolegy napříč celou firmou (sales, marketing, trade marketing, customer service, atd.
  • Nabízíme

  • Co můžeme nabídnout my Vám :
  • Jsme značka s tradicí, kterou každý zná a která znamená zázemí a stabilitu. Táhneme tu za jeden provaz, jde nám o obchod, vzájemně si poskytujeme podporu.
  • Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, takže nabízíme pravidelné školení i možnost profesního růstu. Máme systém benefitů včetně týdne dovolené navíc po roce práce u nás.

    Kromě radosti z dobře odvedené práce na Vás také bude čekat motivační bonusový systém.

    Kliknutím na "Pokračovat" souhlasím s podmínkami neuvoo a s přijímáním emailových upozornění (mohu kdykoliv zrušit) Koukněte tady