ÚČETNÍ
AC Jobs
Jihlava
před 8 dny

Jste pečlivá osobnost s proaktivním přístupem k práci? Rádi pracujete s čísly a umíte pracovat s kontingenčními tabulkami?

Máte praxi v účetnictví alespoň 2 roky ve výrobní společnosti? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá novou posilu na pracovní pozici : ÚČETNÍ - ANALYTIK

Pracovní náplň

  • kontrola správnosti účetních dat
  • sledování investičních projektů a jejich návaznosti do účetnictví
  • tvorba daňových přiznání a kontrolního hlášení
  • analýza chyb a návrh řešení
  • účast na tvorbě postupů a interních předpisů
  • Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici ideálně v korporátní výrobní společnosti
  • pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, S vyhledat)
  • znalost anglického nebo německého jazyka - velkou výhodou
  • člověka, která má chuť se učit novým věcem a orientuje se na detail
  • Co nabízíme?

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • stravenky
  • prémie až do výše 30 %
  • docházkový bonus
  • zaškolení dle náplně práce
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce : Jihlava
  • Požádat