Řidič/ka skupiny C - mezinárodní přeprava
ABC - Tours, spol. s r.o.
Slatiňany, Česká republika
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) :

  Místo výkonu práce : U Cukrovaru 3, Slatiňany.

  NÁPLŇ PRÁCE : řidič skupiny C, velká kabina vcelku, nikoliv nádstava Pony. Vozidla 16T plachta shrnovačka, vozidlo vybaveno měchy, postelí, lednicí, klima a nezávislým topením.

  POŽADAVKY : bez nutnosti jazykových znalostí, komunikuje se v češtině s vlastním dispečinkem. Podmínkou příjemné vystupování a komunikace mezi sebou.

  ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : profesní růst, v případě profesního růstu lze dojednat i profinancování skupiny D na autobus, veškeré profesní školení potřebné, digitální kartu, možnost náborového příspěvku 20 000 Kč, nabízíme oddlužení skrze osobní bankrot, poskytujeme firemní půjčky, práce v týmovém kolektivu, vozidla jsou pojištěna asistenčně, tedy veškeré poruchy, havárie, jsou profesionálně řešeny, každý řidič je připojištěn proti úrazu v rámci benefitu zdarma a po celou dobu výkonu práce, vlastní servisní zázemí a parkování i pro soukromá vozidla.

  Výjezd po - pá, víkendy volné.

  Mzdové podmínky - veškerá mzda na účet v garantované minimální výši 30 000 Kč / měsíc v čistém + případné příplatky.

  případě absolventa zajišťujeme zaškolení do praxe, vyřízení dig. karty, v případě absence profesního průkazu zajišťujeme jeho absolvování.

  První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 40 500 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost