KOORDINÁTOR PROJEKTŮ
AC Jobs
Ústí nad Labem
před 9 dny

Bavilo by Vás vést a řešit projekty? Komunikovat se zákazníky v němčině na denní bázi? Máte vzdělání technického směru a zájem o výrobní společnost automotive?

Chcete získat nové zkušenosti?

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace změn projektů
  • Spolupráce na řízení změn v projektech
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace) - podmínkou
  • Anglický jazyk - výhodou
  • MS Office, MS Windows, Lotus Notes, internet
  • Znalost VDA 2, PPAP
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Příležitost seberealizace v rámci nových projektů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Pracoviště : okres Teplice
  • Požádat