VEDOUCÍ STAVBY
AC Jobs
Vyškov
před 3 dny

Máte zkušenosti z pozice Stavbyvedoucí a chcete nyní parcovní změnu? Rád organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Je pozemní stavitelství Vaše parketa?

Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Společnost působící v oblasti pozemního stavitelství nyní hledá do svého týmu kolegu na pozici VEDOUCÍ STAVBY

Pracovní náplň

  • Organizace stavebních prací na vybraných projektech
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Kontrola kvality stavebních prací
  • Dodržení nastaveného časového harmonogramu
  • Implementace zákaznických přání do projektu
  • Co požadujeme?

  • Min. SŠ v oboru stavebnictví
  • Prokazatelnou praxi na stavebních projektech
  • Velmi dobrou znalost MS OFFICE
  • Zkušenosti z oblasti navrhování rozpočtů
  • Ochotu cestovat po ČR
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Co nabízíme?

  • Dobré platové ohodnocení
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní telefon k soukromým účelům
  • Příspěvěk na stravování
  • Požádat