Hledáme příjemnou obsluhu do Fly Zone bistra
Fly zone park s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 8 dny
source : HyperMedia, a.s.

Obory : Gastronomie, cestovní ruch

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Do zábavního centra s kavárnou sháníme šikovného / ou baristu / baristku. Hledáme usměvavé, flexibilní a kolegiální lidi.

Práce je v příjemném kolektivu mladých lidí. Přidej se k nám!

Požadujeme

  • Hledáme milé, usměvavé, flexibilní, kolegiální lidi se schopností pracovat v týmu.
  • Nabízíme

  • Nabízíme přátelské rodinné prostředí.
  • Firemní benefity na útraty a volné vstupy.

    Bonusy za dobře odvedenou práci.

    Možnost růstu.