Hledáme „bojovníka“ na pozici obchodník.
Business Success, spol. s r.o.
Brno, CZ
před 6 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Business Success, spol. s r.o. je vzdělávací společnost, zabýváme se semináři a konzultacemi a předáváme svým klientům nástroje pro efektivní fungování firmy.

S klienty pracujeme komplexně a pomáháme jim v tom, aby byli ještě úspěšnější. V České republice působíme od roku 1996 a máme bohaté zkušenosti s fungováním firem na českém trhu.

Hledáme bojovníka na pozici obchodník do našeho týmu.

Někoho komu nechybí vytrvalost a tah na branku, ale zároveň mu jde především o to, aby jeho práce měla smysl a byla pro ostatní prospěšná.

Práce je především o komunikaci s lidmi a schopnosti naslouchat ostatním. Důležité jsou pro nás Vaše prokazatelné výsledky z předchozí práce či brigády.

Nabídnout můžeme především :

 • zaškolení, podporu a fajn zázemí
 • přátelský tým lidí, který rád přijme nové kolegy
 • vzdělávání a profesní růst
 • odměňování podle výsledků - pouze Vy sami ovlivníte výši Vašeho příjmu
 • Náplní Vaší práce bude budování vlastní klientely, komunikace s klienty (telefonická i osobní), zjišťování potřeb klientů a nastavení vhodných řešení pro zlepšení konkrétní oblasti ve firmě klienta.

  Vaším výsledkem práce budou klienti, kterým naše semináře a konzultace přinesly prospěch a kterým se lépe daří.

  Těšíme se na prima člověka, který obohatí náš tým. Nezáleží nám na věku či na vzdělání, důležité jsou pro nás pouze Vaše prokazatelné výsledky z předchozí práce či brigády.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost