Mistr/Mistrová
DG TACHOV s.r.o.
Tachov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Tachov Co vás čeká : zodpovědnost za plánování výroby, příprava materiálu pro výrobu, příprava referenčních vzorků pro zákazníky (zde je výhoda umět šít), příprava technologického postupu výroby, vedení týmu zaměstnanců, zodpovědnost za vedení skladového hospodářství .

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : Podmínkou je minimálně 5 let praxe s vedením výroby a týmu lidí, středoškolské vzdělání , NUTNOST -

zdatnost práce na šicích strojích a samotná znalost šicích strojů.

Důležitá celková technická zdatnost.

ČASOVÁ FLEXIBILITA!!! Velmi důležité je chuť se učit novým věcem a aktivní přístup k získávání nových poznatků. Co vám můžeme nabídnout : Kvalitní zaučení po boku současného mistra (jde o postupné převzetí této pozice od mistrové, která se chystá na odchod do penze).

Nadstandardní pracovní podmínky, Stravenky, 5 týdnů dovolené.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost