PROCESNÍ INŽENÝR
AC Jobs
Kolín
před 3 dny

Máte zkušenosti jako technolog či procesní inženýr v automotive? Rád vymýšlíte zlepšováky a máte plnou hlavu nápadů? Je nastavování a zlepšování výrobních procesů, to co Vás naplňuje?

Tak se chopte této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat pro významnou společnost působící v oblasti automobilovém průmyslu jako PROCESNÍ INŽENÝR (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce s projektovými týmy v oblasti efektivity výroby
  • Řešení problémů ve výrobě a aplikace nápravných opatření, snížení zmetkovitosti
  • Plánování kapacit výrobních linek
  • Zpracování reportů a výrobní dokumentace
  • Schvalování úprav výroby, zavádění změn v sérii
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi v automotive na pozici technologa / procesního inženýra - výhodou
  • Výbornou orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost výrobních toků, štíhlé výroby, 8D reportů atd.
  • Komunikativnost, zapálení pro věc, odpovědnost
  • Roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu, pouze 37,5 hod / týdně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podporu vzdělávání, školení a kurzy
  • Firemní akce
  • Možnost kariériního postupu v rámci společnosti
  • Požádat