Development manager
JOBSTART s.r.o.
Praha-Troja
před 10 dny

Máte několikaletou praxi v oblasti pronájmů obchodních jednotek? Jste člověk plný nápadů a zároveň schopný je realizovat?

Máte zkušenosti s vedením týmu? Pak by Vás mohla a měla zajímat tato pozice - Development managera, která je zajímavá v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Vhodný kandidát na dané pozici bude aktivně rozvíjet obchodní aktivity v areálu, ve kterém se nacházejí prodejní jednotky, povede jednání se svěřenými klíčovými nájemci obchodů a restaurací a současně vede tým pronájmů obchodů.

Náplň práce : Navrhuje změny v oblasti obchodů a restaurací a je zodpovědný za plánované výnosy Vyhledává a realizuje nové možnosti a příležitosti k navýšení výnosů Koordinuje a je zodpovědný za veškerá jednání se svěřenými klíčovými zákazníky Vyjednává a připravuje smluvní dokumenty (ve spolupráci s právním a ekonomickým oddělením) Provádí pravidelnou kontrolu plnění smluvních vztahů ve svěřené oblasti Připravuje pravidelný reporting ve svěřené oblasti Podílí se na marketingových aktivitách ve svěřené oblasti Vede tým pronájmů obchodů Požadujeme : Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti Proaktivní a energickou osobnost se zaměřením na cíl Zkušenost s vedením menšího týmu podmínkou Zkušenost s dojednáváním a uzavíráním nájemních smluv Zkušenost v řízení nákupního centra (Retail a F&B) velkou výhodou Schopnost rozvíjet a udržovat portfolio svěřených klíčových zákazníků Velmi dobré analytické schopnosti, pokročilá znalost Excel podmínkou Velmi dobrou znalost anglického jazyka podmínkou Nabízíme : Možnost podílet se na developmentu prodejních ploch a celého areálu a ovlivnit způsob nakupování Zajímavou práci v atraktivním prostředí mezinárodního prostředí Zázemí velké společnosti s možností dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu Pružná pracovní doba Nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, Benefitní systém cafeteria ve výši 18.

000,- Kč ročně, výhodné stravování a další) Vzdělání : SŠ s maturitou, vysokoškolské, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek