Pracovník/ce skladu
Fronius International GmbH
Český Krumlov, Czech Republic
před 2 dny

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posilnění našeho týmu v Českém Krumlově hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

svoz výrobků ve výrobě po přesně určených logistických trasách s přesným harmonogramem dodávek (Milk run)

práce s manipulační technikou obsluha logistického vláčku (Linde P30)

zásobování výrobních linek materiálem

Požadujeme : SOU / SŠ

dobrý zdravotní stav

uživatelská znalost práce na PC

praxe a oprávnění v řízení vysokozdvižného vozíku výhodou

samostatnost, spolehlivost

Nabízíme :

nástupní mzda od 21. 000 Kč, po zapracování až 25. 000 Kč

stabilní práce na dobu neurčitou

zkušební den, kdy si u nás můžete práci na 3 hodiny vyzkoušet. Zjistíte, jak se Vám u nás bude líbit

klidné a čisté pracovní prostředí

dotované firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

pololetní odměny, každoroční valorizace mezd, odměny za mimořádný výkon

peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech

vánoční balíček, odměny za doporučení nových zaměstnanců

možnosti firemního vzdělávání, rozvoje znalostí a dovedností

možnosti profesního růstu

možnosti využívání různých slev

místo výkonu práce Český Krumlov

nástup možný kdykoliv dle dohody

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.