SVÁŘEČ
AC Jobs
Praha-východ
před 4 dny

Svařoval jste metodou TIG a hledáte práci na jednosměnný provoz? Jste manuálně zručný a hledáte nové pracovní prostředí?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní strojírenská společnost zabývající se výrobou nerezových produktů hledá kolegu na pozici : SVÁŘEČ -

1 SMĚNA (27 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování komponentů
  • Kontrola produktů pomocí měřidel
  • Broušení nerezových produktů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • Technické vzdělání na úrovni SOU / SŠ
  • Zkušenosti se svařováním metodou TIG
  • Zkušenosti s měřidly - výhodou
  • Zkušenosti s broušením - výhodou
  • Co nabízíme?

  • Práci na jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu : okolí Praha Letňany
  • Požádat