BACK OFFICE ASISTENT| 100 Kč/hod.
Grafton Recruitment s.r.o.
Zlín
před 6 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

POPIS POZICE

Hledáte brigádu nejen na Léto?

Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie?

Pro našeho klienta ve ZLÍNĚ hledáme šikovné brigádníky na pozici : BACK OFFICE ASISTENT

Vaší náplní práce bude :

  • předávání reklamací na operátory
  • zpracovávání objednávek či emailů
  • třídění pošty
  • Nástup : ZÁŘÍ (15.9. - DÁLE)

    Plat : 100 Kč / hod.

    Lokalita : Zlín - Malenovice

    Úvazek : 20-25 hodin / týdně (práce pondělí - středa - pátek - ideálně odpoledne či v podvečer)

    POŽADAVKY

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC
  • pozice je vhodná i pro studenty VŠ nebo maminky na mateřské
  • DALŠÍ INFORMACE

    Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

    source jobboard&utm medium jobposition

    Referenční číslo : 10-19-295582 / FB

    nahoru

    Mysli i na své přátelé.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat